BIOLOGIKA Atlas Organów, Roberto Barnai

Tytuł: Atlas Organów
Autor: Roberto Barnai
Wydawca: Wena
Data premiery: październik 2018
ISBN: 978-83-65168-13-9
Liczba stron: 156
Papier: kreda
Okładka: twarda
Wymiary: 235×297
Wydanie: I
Cena: 469 PLN

Książka do nabycia: KrainaZdrowia.com.pl

Strona Atlasu Organów: AtlasOrganow.pl

Naucz się, jak być zdrowym 

Atlas Organów nie tylko opisuje możliwe zmiany (choroby) i biologiczne podłoże konfliktów, ale także wyjaśnia w zrozumiały sposób połączenie pomiędzy konfliktem, psychiką i organami obrazując jak przepływa informacja wewnątrz organizmu. Pomaga zrozumieć emocje leżące u podłoża konfliktów.

Atlas uzupełnia też znane już wcześniej opisane przez doktora Hamera informacje zawarte w Nowej Germańskiej Medycynie i pomaga zrozumieć tą metodę.

Atlas umożliwia neutralną i ściśle biologiczną interpretację chorób. Z pomocą Atlasu Organów każdy może indywidualnie odnaleźć, rozszyfrować i zrozumieć źródło problemu, przyczynę zmian, a następnie je wyeliminować.

Atlas Organów jest pozycją opartą na badaniach naukowych. Prezentuje wiedzę obiektywną, holistyczną, zwięzłą i wszechstronną, dlatego może być wykorzystywany na wiele sposobów (od materiałów prezentacyjnych po prace referencyjne).

5 Biologicznych Praw Natury, które ujawnił dr Hamer pokazują funkcjonowanie istot żywych w zupełnie nowym świetle. Podobnie Atlas Organów przekazuje nowe, „bio-logiczne” podstawy procesów, które odbywają się w organizmach, w powiązaniu ze światem duchowym i światem emocjonalnym człowieka.

Nasza psychika i anatomia w innej konfiguracji

Atlas Organów nie jest konwencjonalnym atlasem anatomii, ponieważ:

 Narządy nie są klasyfikowane według wspólnego układu narządów (zgodnie z tradycyjną nauką medyczną), ale są pogrupowane ontogenetycznie, czyli zgodnie z ich powstawaniem z listków zarodkowych.

✓ W tak pogrupowanych organach wymienione są funkcje biologiczne narządów

✓ Zdarzenia zachodzące w świecie emocjonalnym, tzw. konflikty są przypisane do konkretnych narządów.

KSIĘGA PRAWDZIWYCH ZDARZEŃ

Wszystkie wyrażenia i cytaty, które pojawiają się w Atlasie Organów i które opisują „treści emocjonalne” konfliktu pochodzą z własnych doświadczeń R. Barnai z pacjentami, a także z opisów pacjentów.

Sformułowania te opisujące doznania przekazywane przez różne osoby wykazały duże podobieństwo z opisanymi wcześniej przez dr. Hamera przypadkami, a także dużą zgodność z biologiczną interpretacją opisanych przez niego konfliktów. Dlatego ta emocjonalna treść, ta „komunikacja wewnętrzna” została wprowadzona do Atlasu w celu uzupełnienia i zwiększenia zrozumienia tych procesów.

Atlas pomaga zidentyfikować nasze emocje i zrozumieć logikę powiązań.

PONAD TO:

 Terminy takie jak: DUSZA, EMOCJE, UCZUCIA i KONFLIKTY BIOLOGICZNE nigdy wcześniej nie były elementami atlasu anatomii

Pod tym względem Atlas Organów jest pozycją unikalną na skalę światową!

Premiera Atlasu Organów: październik 2018 r. / Instytut Wiedzy Waleologicznej

Dodaj komentarz