PUBLIKACJE ZMIENIAJĄCE ŻYCIE

Są książki, które poruszają do głębi. One inspirują nas do pokonywania przeszkód stawianych przez świat lecz również naszych słabości. Służą zgłębianiu największych tajemnic, bo tkwiących w nas samych. Zapoznają z największymi bohaterami naszych czasów, o których osiągnięciach wiemy tylko my. Odkrywają nas samych i możliwości, których nie jesteśmy nawet świadomi. To właśnie książki i publikacje Wena Publishing House.

Naszym celem jest edukacja, poszerzanie Twojej wiedzy, świadomości i doświadczenia  ku osiągnięciu przez Ciebie PEŁNI TWOICH MOŻLIWOŚCI.

Postrzegamy Człowieka holistycznie. Książki, płyty, warsztaty opatrzone naszym logo traktują o Człowieku jako biologiczno-duchowej całości,  Przybliżając niezwykłe tezy, ciekawe opracowania, najnowsze osiągnięcia nauki, sprawdzone metody oraz skuteczne terapie specjalistów z całego świata, wskazują i prowadzą po ścieżkach do zdrowia i poprawy jakości życia.

Naszą misją jest służenie Czytelnikom wsparciem i pomocą w osiągnięciu DOBROSTANU – harmonii życiowej w każdym aspekcie i wymiarze.

WENA działa w ścisłej współpracy z renomowanym w Polsce i na świecie Instytutem Wiedzy Waleologicznej (łac. „Vale!” oznacza „Bądź zdrów!”), który od 1996 roku zajmuje się tematyką prozdrowotną. Współpracuje z wybitnymi naukowcami, terapeutami, praktykami medycyny komplementarnej i informacyjnej. Organizuje szkolenia, podnoszące kwalifikacje zawodowe lekarzy, psychologów, coachów, terapeutów oraz treningi rozwoju osobistego dla każdego, kto chce poprawić jakość swojego życia lub powrócić do zdrowia.
Wyznacza nowe trendy w Polsce, wprowadzając m.in.: Recall Healing (Totalna Biologia)The Journey, Biologika, floating, aqua gravity.

Nasze książki, karty, płyty, szkolenia i wydarzenia, które organizujemy i współorganizujemy z IWW to wyznaczanie nowych kierunków i przecieranie nowych dróg, aby nam wszystkim żyło się zdrowo, długo i szczęśliwie!

Pamiętaj – nigdy nie jest za późno, by odmienić swoje życie.  Wszystko zależy tylko od Ciebie. Nie jesteś sam / sama w tej drodze. Jesteśmy z Tobą dla osiągnięcia TWOJEGO DOBROSTANU.

Irena GalińskaPrezeska Wena Publishing House